Popis nehnuteľnosti
Ponúkame na prenájom úplne nový štýlový 2-izbový byt s terasou a garážovým stojriskom orientovaný do tichého zeleného vnútrobloku na Námestí 1. mája.
Ponúkany 2-izbový byt má užitkovú plochu 58,40 m² z toho je plocha terasy 8,99 m², situovaný na 5. poschodi (6. nadzemné podľaže) v novostavbe Rezidenncia Kesselbauer. Byt je orientovaný do tichého, zeleného vnútrobloku s parkovými úpravami.
Byt disponuje predsieňou, obývacou izbou prepojenou s jedálenským kútom, kuchynskou linkou, spálňou (obe miestnosti s prístupom na terasu), samostatnou kúpeľňou a toaletou. Vysoké 3 m stropy pridávajú na priestrannosti.
K bytu patrí pivničná kobka o ploche 3 m2 a garážové stojisko v spoločnej garáži v suterénne bytového domu, prístupné suchou nohou priamo z bytu.
Byt je kompletne a štýlovo zariadený a pripravený na okamžité nasťahovanie. Domáce zvieratá a fajčenie v byte nie sú dovolené.
Cena prenájmu bytu je 990,- Eur / mesiac plus zálohy na energie vo výške 110,- Eur, plus cena prenájmu garážového stojiska je 150,- Eur / mesiac. Spolu: 1.250,- Eur mesačne.
Štandard a vybavenie bytu je nasledovné:
vstupné bezpečnostné protipožiarne dvere
hliníkové okná s izolačným trojsklom
exterierové elektrické zálúzie
nadštandardná 3 m svetlá výška miestnosti
smart systém otváraní
šátniková skriňa v predsieni, lavička na sedenie a topánky, panelový vešiak
kuchynská linka so vstavaným mi spotrebičmi: indukčná varná doska, elektrická teplovzdušná rúra, digestor, umývačka riadu, chladička s mrazničkou
jedálenský stôl so stoličkami
rozkladacia sedačka a kreslo
konferenčný stolík
skriinka pod TV s policami, TV
regál na knihy
dvojpostel s nočnými stolíkmi
šátnikové skriňe v spálni a v predsieni
v kúpeľni je umývadlo so skrinkou a vaňa, súčasť vybavenia je aj pračka so sušičkou
hliníkové okná s elektrickými vonkajšími žalúziami
svietnídla v celom byte a stmiavateľné osvetlenie v kuchynskej linke, ktoré vytvára príjemnú atmosféru
obyvateľom domu je prístupný pekný spoločný zelený dvor, reprezentatívna vstupná hala
v tesnej blízkosti sú samooberslužne potraviny a pekáreň s kaviareň.
Námestie 1. mája sa nachádza v bratislavskom Starom Meste, čo je oblasť bohatá na históriu a kultúru. Táto lokalita je známa svojou blízkosťou ku kľúčovým bodom mesta, vrátane vládnych budov a populárnych obchodných zón.
V okolí novostavby Kesselbauer nájdete množstvo reštaurácii, kaviarní a obchodov, kde nájdete všetko, čo potrebujete pre pohodlný mestský život. V blízkosti je tiež viacero parkov a verejných priestorstí, kde môžete relaxovať alebo sa prechádzať.